Na mítingu PS/SPOLU v Humennom vystúpila kandidátka na listine ĽSNS. “Nie sme fašisti a podstúpte sa testu na zistenie drog!” odkázala Trubanovi

0

Kandidáti a členovia hnutia Progresívne Slovensko trávili minulý týždeň na východnom Slovensku. Zriadili si mobilnú kanceláriu v Košiciach, odkiaľ chodili do okolitých miest a obcí.

Strana Progresívne Slovensko sa v poslednom období ostro vymedzuje voči strane ĽSNS. členovia koalícia PS/SPOLU chodia na mítingy Kotlebovcov a takýmto štýlom vyjadrujú svoj názor voči fašistom a ľuďom, ktorí sú na kandidátke strany M. Kotlebu.

Do Humenného sa na predvolebné podujatie koalície PS/SPOLU, Show zlomu prišli pozrieť aj fanúšikovia strany ĽSNS. Na konci mítingu, na ktorom hlavne Michal Truban, líder Progresívneho Slovenska niekoľkokrát vystúpil proti členom strany ĽSNS sa v samotnom závere ujala mikrofónu Mária Babinová, ktorá kandiduje na kandidátnej listine strany Kotlebovci- Ľudová strana naše Slovensko za stranu KDŽP – Aliancia za Slovensko.

Tá sa vyhranila voči tomu, že na kandidátke Mariána Kotlebu sú iba fašisti a požiadala Michala Trubana, aby sa podrobil testu na drogy.

Ostatní čítajú
1 z 22

Celý záznam zo Show zlomu nájdete na videu nižšie. Vystúpenie kandidátky za ĽSNS nájdete priblížne 2 minúty pred koncom videa.

Zveřejnil(a) Jozef Oľha dne Sobota 25. ledna 2020