Humenské levy na turnaji v Toronte porážali svojich súperov

0

Posledný októbrový týždeň sa osem šiestakov z HK Humenské levy zúčastnilo na turnaji Halloween Hat Trick Showcase v Toronte.
Levíčatá sú za túto možnosť vďačné trénerovi Milanovi Machovi, ktorý s klubom Cube development team global a trénerom Nenadom Rakovicom uzavrel spoluprácu.
V tíme Cube Development Team Global, v ktorom hrali aj humenské levíčatá, postupne porazili tímy Brant Bandits 8:7, Miltin Stars Gold 8:1, Halton Rage 9:3 a Royal City Kings White 7:2. Vo svojej kategórii ostali ako jediní neporazení.
Podľa slov trénera Milana Macha, sa chlapci nemuseli za svoje výkony hanbiť a vzorne reprezentovali klub HK Humenské levy a mesto Humenné.

Mladí hokejisti si z turnaja priniesli množstvo spomienok z výletov do okolia, nevynechali návštevu Hokejovej siene slávy či Niagarských vodopádov a mnoho ďalších nádherných miest.

Nezabudnuteľné zážitky im spestril aj Martin Marinčin / hráč NHL – Toronto Maple Leafs /, ktorý sa s humenskou výpravou v Toronte stretol. Vďaka za podporu patrí tiež rodičom našich hokejistov.

HK Humenské Levy: Soňa Kubaniová – Ivan Čerevka, Branislav Kaduk, Tomáš Chautur, Samuel Horvat, Michal Baník, Dávid Hitráček, Šimon Boris, tréner Milan Mach.

Ostatní čítajú
1 z 2

Zdroj: humenne.sk