Nová správna rada, tréner a hráč. FK Humenné zbrojí na jarnú časť sezóny.

0

Po tom, čo vedenie FK Humenné v novembri minulého roka odvolalo z funkcie trénera Petra Košudu, začali sa v klube diať nové personálne zmeny, ktorými sa účastník III. ligy Východ pripravil na druhú časť sezóny 2019/2020.

Nový predseda, členovia správnej rady aj tréner

Na začiatku roka predstavitelia FK Humenné informovali verejnosť o zmenách vo vedení klubu. Novým predsedom FK Humenné sa stal Oskar Balogač, ktorý bol už od minulého roka členom správnej rady a zároveň spolu s bratmi Schlimbachovcami sú najväčšími súkromnými sponzormi klubu. Nového predsedu vymenoval do funkcie prezident klubu, primátor mesta Humenné, Miloš Meričko.

Zároveň sa prestriedali aj členovia správnej rady, ktorá začala pracovať v zložení Stanislav Schlimbach, Peter Pipak, Ján Ščerba a Vladimír Fedak. Manažérom klubu zostáva Vladimír Vasilenko.

Ostatní čítajú
1 z 22

Správna rada našla aj náhradu za odídeného trénera A- mužstva. Novým trénerom sa stal Jozef Škrlík. Jeho asistentom a vedúcim družstva bude Andrej Čirak.

Na fotke tréner Jozef Škrlík s novým predsedom správnej rady Oskarom Balogačom.

Prvá veľká hráčska posila

Futbalový tím zbrojí aj do šatne. Ako prvú posilu predstavili členovia správnej rady a manažér klubu Vladimír Vasilenko futbalistu Marka Milunoviča, ktorý bude v klube FK Humenné na polročnom hosťovaní. Hráč, pôvodom zo Srbska, doteraz pôsobil v klube Partizán Bardejov.

Novou posilou klubu bude Marko Milunovič

Humenné sa v tabuľke zatiaľ nachádza na štvrtej priečke s 36 bodmi a so sedembodovou stratou za prvým Prešovom. Prvý zápas v jarnej časti budú môcť diváci vidieť v Kalši už 22. marca.

Vyjadrenie nového predsedu FK Humenné Oskara Balogača

Na sociálnej sieti sa k novým zmenám a k svojmu vymenovaniu vyjadril nový predseda správnej rady FK Humenné, Oskar Balogač

“Výzvu primátora mesta byť predsedom správnej rady som prijal, zároveň som oslovil ľudí ktorí by mohli a mali humenskému futbalu pomôcť. Viem, že nás nečaká ľahká úloha, ale mojou hlavnou prioritou je finančne stabilizovať klub nielen družstva dospelých, ale aj našej mládeže, z ktorej by sme chceli v budúcnosti vychovať čo najviac futbalistov pre prvý tím. V mládežníckych kategóriách plánujeme vykonať určite organizačné zmeny nakoľko ako som spomínal práve dobrá práca s mládežou je pre budúcnosť futbalu v Humennom nesmierne dôležitá”, dodal nový predseda správnej rady FK Humenné Oskar Balogač.

FK Humenné s novými trénermi a novými tvárami vo vedení klubu.Začiatok roka 2020 priniesol zmeny v našom klube….

Zveřejnil(a) FK Humenné – oficiálna stránka dne Pátek 3. ledna 2020